GÜVENLİK

Erdoğan Güvenlik sistemleri

GÜVENLİK

ERDOĞAN Elektronik Herkesin Hakkı

Ev ve iş yerinde meydana gelebilecek; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları dahil tüm iç ve dış güvenlik ihtiyaçlarına karşı, en son teknolojik yenilikleri kullanarak geliştirdiği Alarm Sistemleri ile bireysel ve kurumsal çözümler sunan Erdoğan elektronik Güvenlik, 81 ilde Türkiye’nin güvenliğini tepe noktasına taşıyor.

Elektronik Güvenlik Çözümleri, Alarm Sistemleri ve Alarm İzleme Merkezimiz sayesinde Erdogan Güvenlik olarak, elektronik güvenlik alanında tam koruma sağlıyoruz.

Erdoğan Güvenlik Alarm Sistemi Paketleri kapsamında; gaz kaçağı, yangın, su baskını ve hırsızlık durumlarına ek olarak, kişinin kendini tehdit altında hissetmesi ya da acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyması halinde de uyarı ve müdahalelerde bulunulur.

Her kişi ve işletmenin ihtiyacına göre özel olarak oluşturduğumuz profesyonel ve etkin seçeneklerimizi, tecrübemiz ve sektörel birikimimizle güçlendirerek 7/24 kusursuz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Evdeki Güvenlik Bizim İşimiz

Son yıllarda hızla artan suç oranları canınızı sıkıyorsa, başkasının başına gelen felaketlerin sizin de başınıza gelmesinden endişe ediyor ya da zaman zaman kendinizi tehdit altında hissediyorsanız yapabileceğiniz en akıllıca seçim, korkuyla yaşamak yerine güvenliğinizi sağlayacak gerçek çözümlerden faydalanmak olacaktır.

Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarını kapsayan Erdoğan Ev Alarm Sistemleri ile sizleri can ve mal güvenliğiniz için en pratik ve etkili önlemlerle buluşturuyoruz.

Fiyatıyla bütçenize, varlığıyla malınıza ve canınıza dost Yangın Alarmı, Gaz Kaçağı Alarmı, Su Baskını Alarmı, Hırsız Alarmı, Panik Alarmı ve Tıbbi Alarmdan oluşan erdoğan güvenlik sayesinde kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.

Kaybınızı önlemek, yaşamla aranızdaki bağın güçlenmesine aracı olmak adına geliştirdiğimiz ev güvenlik sistemleri, ihtiyacınız doğrultusunda; kolluk kuvvetleri, itfaiye, polis ya da sağlık birimleri ile irtibata geçerek adresinize yönlendirir, güvenliğinizi kontrol altına alır.

Tüm detayları titizlikle kurgulanan ve montajı kolayca gerçekleştirilen güvenlik sistemlerimizde; DSC, Paradox, Videofied gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

Paranız da Canınız da Bize Emanet

Ofis ve iş yerinize yönelik izinsiz girişlere, kendinizi huzursuz ve tehlike altında hissetmenize neden olan 2’inci kişilerden gelen tehditlere engel olmak, yaşanması muhtemel yangın, su baskını ve gaz kaçağı gibi riskli durumları ya da her an herkesin başına gelebilecek tatsız sağlık sorunlarını kontrol altına almak düşündüğünüzden daha kolay.

Erdoğan Güvenlik tecrübesi ile iş yeriniz için geliştirdiğimiz; Yangın Alarmı, Gaz Kaçağı Alarmı, Su Baskını Alarmı, Hırsız Alarmı, Panik Alarmı ve Tıbbi Alarmdan oluşan Erdoğan elektronik tüm risklerden korunmanızı sağlıyor.

Yoğun iş temposuyla boğuşurken yapacağınız küçücük bir unutkanlığın ya da dikkatsizliğin maddi zarara, dışarıdan gelecek herhangi bir tehdidin, aniden gelişen tatsız bir tıbbi sorunun can kaybına yol açmasını istemeyenler için, akıllı güvenlik çözümlerimizle tanışmanın tam zamanı.

Tüm detayları titizlikle kurgulanan ve montajı kolayca gerçekleştirilen güvenlik sistemlerimizde; DSC, Paradox, Videofied gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

Büyük İşler Yüksek Güvenlik İster

Erdoğan Güvenlik tarafından işletmeniz için geliştirilen; Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Otopark Sistemleri, Elektromekanik Kilit Sistemleri, Sıcaklık-Nem Kontrol ve Otomasyon Sistemlerinden oluşan Elektronik Güvenlik Sistemleri 365 gün 24 saat tüm kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Bu sayede şirketinizi güvenli ellere emanet etmenin rahatlığını yaşayarak sadece kazancınıza odaklanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir